II. Bandera El Correo - Kutxabank 5ª ETE

28 Uztaila 2018 12:00

Txapelketa

Besteak Aulki finkoa

Tokia

Lekeitio (Bizkaia) Ikusi mapa

Estropada Gehiago Besteak Aulki finkoa 2018

+ Xehetasunak

Ekaina 2018

Besteak 17 Eka LIGA FEMENINA I BANDERA ETE (No puntuable)
Aulki finkoa 12:00 Portugalete (Bizkaia)
Aurkezpena
Estropada Eremua
Besteak 23 Eka I BANDERA DONIBANE LOITZUNE ZIBURU (No puntuable)
Aulki finkoa 15:30 San Juan De Luz (iparralde)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Uztaila 2018

Besteak 8 Uzt EMAKUMEEN II DONOSTIARRA KAIARRIBA LA BRETXA BANDERA 1ª ETE
Aulki finkoa 10:30 Donostia-san Sebastian (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 15 Uzt I BANDERA CANTABRIA EN ROSA CAMARGO 2ª ETE
Aulki finkoa 17:00 Camargo (Cantabria)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 21 Uzt EMAKUMEEN I. ORIO KANPINA BANDERA 3ª ETE
Aulki finkoa 11:00 Orio (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 28 Uzt II. Bandera El Correo - Kutxabank 5ª ETE
Aulki finkoa 12:00 Lekeitio (Bizkaia)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Abuztua 2018

Besteak 4 Abu VII. Bandera de Pasaia 6ª ETE
Aulki finkoa 17:30 Pasai Donibane (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 11 Abu TXINGUDIKO X. BANDERA 7ª ETE
Aulki finkoa 11:30 Hondarribia (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 12 Abu XXXIV. ONDARROAKO BANDERA ETE LIGA 8ª ETE
Aulki finkoa 12:00 Ondarroa (Bizkaia)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 15 Abu XXX. PLENTZIAKO IKURRINA ETE EMAKUMEZKOAK 9ª ETE
Aulki finkoa 11:45 Plentzia (Bizkaia)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 18 Abu EMAKUMEEN II. BANDERA ASTENAGUSIA 10ª ETE
Aulki finkoa 11:00 Donostia (urumea) (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 19 Abu III. BILBOKO EMAKUMEEN IKURRINA 11ª ETE
Aulki finkoa 11:30 Deusto (Bizkaia)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Besteak 25 Abu III BANDERA FEMINA DEL AYUNTAMIENTO DE COLINDRES 12ª ETE
Aulki finkoa 16:00 Colindres (Cantabria)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua