Batelak | 11 Urt | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 1º JORNADA |
Aulki finkoa | 12:00 |
Loiola (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 19 Urt | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 2º JORNADA |
Aulki finkoa | 11:30 |
San Juan (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 26 Urt | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 3º JORNADA |
Aulki finkoa | 10:30 |
Renteria (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 1 Ots | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 4º JORNADA |
Aulki finkoa | 15:30 |
Orio (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 2 Ots | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 5º JORNADA |
Aulki finkoa | 10:30 |
Pasai San Pedro (Gipuzkoa) Partaideak |
Batelak | 9 Ots | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 6º JORNADA |
Aulki finkoa | 10:30 |
Zarautz (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 16 Ots | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 7º JORNADA |
Aulki finkoa | 10:30 |
Zumaia (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 22 Ots | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 8º JORNADA |
Aulki finkoa | 16:00 |
San Juan (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 8 Mar | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 9º JORNADA |
Aulki finkoa | 15:30 |
Zumaia (Gipuzkoa) Partaideak |
Batelak | 15 Mar | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 10º JORNADA |
Aulki finkoa | 15:30 |
Donibane Lohitzun (zokoa) Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 16 Mar | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 11º JORNADA |
Aulki finkoa | 10:30 |
Trintxerpe (Gipuzkoa) Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 22 Mar | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 12º JORNADA |
Aulki finkoa | 16:30 |
Orio (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 30 Mar | LIGA GUIPUZCOANA BATELES 13º JORNADA |
Aulki finkoa | 10:30 |
Getaria Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 5 Api | CTO GIPUZKOA BATELES |
Aulki finkoa | 16:30 |
San Pedro (Gipuzkoa) Partaideak |
Batelak | 6 Api | CTO GIPUZKOA BATELES |
Aulki finkoa | 11:00 |
San Pedro (Gipuzkoa) Partaideak |
Batelak | 24 Mai | LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 1ª JORNADA |
Aulki finkoa | 11:00 |
Zumaia (Gipuzkoa) Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 31 Mai | LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 2ª JORNADA |
Aulki finkoa | 10:30 |
Getaria (Gipuzkoa) Aurkezpena Estropada Eremua |
Batelak | 14 Eka | LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 3ª JORNADA |
Aulki finkoa | 11:30 |
Hernani - Elorrabi (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 15 Eka | LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 4ª JORNADA |
Aulki finkoa | 11:00 |
Trintxerpe (Gipuzkoa) Aurkezpena Partaideak Estropada Eremua |
Batelak | 21 Eka | LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 5ª JORNADA |
Aulki finkoa | 12:30 |
Errenteria (Gipuzkoa) Partaideak |
Batelak | 22 Eka | LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 6ª JORNADA |
Aulki finkoa | 11:30 |
Tolosa (Gipuzkoa) Partaideak |