4ª JORNADA LIGA DE BATELES BERTAN BEHERA

2 Otsaila 2019 13:30

Txapelketa

Batelak Aulki finkoa

Tokia

Donostia (urumea) (Gipuzkoa) Ikusi mapa

Estropada Gehiago Batelak Aulki finkoa 2019

+ Xehetasunak

Urtarrila 2019

Batelak 12 Urt 1ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 10:30 Trintxerpe (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 13 Urt 2ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 11:00 Tolosa (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 27 Urt 3ª JORNADA LIGA DE BATELES BERTAN BEHERA
Aulki finkoa 10:30 Pasai Donibane (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Otsaila 2019

Batelak 2 Ots 4ª JORNADA LIGA DE BATELES BERTAN BEHERA
Aulki finkoa 13:30 Donostia (urumea) (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 3 Ots 3ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 12:00 Pasai Donibane (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 10 Ots 5ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 11:00 Pasai San Pedro (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 24 Ots 7ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 11:30 Trintxerpe (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Martxoa 2019

Batelak 17 Mar 8ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 10:30 Urdazuri (iparralde)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 23 Mar 9ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 16:00 Zumaia (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 24 Mar 10ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 11:00 Getaria (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 30 Mar 11ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 10:30 Errenteria (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 31 Mar 12ª JORNADA LIGA DE BATELES
Aulki finkoa 10:30 Pasai Donibane (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Apirila 2019

Batelak 6 Api CLASIFICATORIA CPTO GIPUZKOA DE BATELES
Aulki finkoa 10:30 Pasai San Pedro (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 7 Api CAMPEONATO GIPUZKOA DE BATELES
Aulki finkoa 10:30 Pasai San Pedro (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua