LIGA GUIPUZCOANA BATELES 1ª JORNADA (suspendida)

18 Urtarrila 2015 12:30

Txapelketa

Batelak Aulki finkoa

Tokia

Donostia (Gipuzkoa) Ikusi mapa

Estropada Gehiago Batelak Aulki finkoa 2015

+ Xehetasunak

Urtarrila 2015

Batelak 18 Urt LIGA GUIPUZCOANA BATELES 1ª JORNADA (suspendida)
Aulki finkoa 12:30 Donostia (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 31 Urt LIGA GUIPUZCOANA BATELES 2ª JORNADA (suspendida)
Aulki finkoa 12:30 Loiola (Gipuzkoa)
Partaideak
Estropada Eremua

Otsaila 2015

Batelak 7 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 3ª JORNADA (suspendida)
Aulki finkoa 16:15 Renteria (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 8 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 4ª JORNADA (suspendida)
Aulki finkoa 11:00 Trintxerpe (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 22 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 5ª JORNADA
Aulki finkoa 10:30 San Juan (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 28 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 6ª JORNADA
Aulki finkoa 16:30 San Juan (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Martxoa 2015

Batelak 1 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 7ª JORNADA
Aulki finkoa 11:30 Orio (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 7 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 8ª JORNADA
Aulki finkoa 15:30 Donostia (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 8 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 9ª JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Pasai Donibane (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 15 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 10ª JORNADA
Aulki finkoa 10:00 Orio (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 21 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 11ª JORNADA
Aulki finkoa 16:00 Zumaia (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 22 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 12ª JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Mutriku (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 28 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 13ª JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Getaria (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Apirila 2015

Batelak 11 Api CAMPEONATO GIPUZKOA DE BATELES
Aulki finkoa 11:00 San Pedro (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 12 Api CAMPEONATO GIPUZKOA DE BATELES
Aulki finkoa 12:00 San Pedro (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Maiatza 2015

Batelak 23 Mai II LIGA GUIPUZCOANA DE BATELES PRIMAVERA 1º JORNADA
Aulki finkoa 11:00 Pasai San Pedro (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 30 Mai II LIGA GUIPUZCOANA DE BATELES PRIMAVERA 2º JORNADA
Aulki finkoa 15:00 Errenteria (Gipuzkoa)
Partaideak

Ekaina 2015

Batelak 6 Eka II LIGA GUIPUZCOANA DE BATELES PRIMAVERA 3º JORNADA
Aulki finkoa 11:00 Trintxerpe (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 13 Eka II LIGA GUIPUZCOANA DE BATELES PRIMAVERA 4º JORNADA
Aulki finkoa 11:30 Hernani (elorrabi) (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 20 Eka II LIGA GUIPUZCOANA DE BATELES PRIMAVERA 5º JORNADA
Aulki finkoa 11:00 Tolosa (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 27 Eka II LIGA GUIPUZCOANA DE BATELES PRIMAVERA 6º JORNADA
Aulki finkoa 11:30 Zumaia (Gipuzkoa)
Partaideak