LIGA GUIPUZCOANA BATELES 8º JORNADA

22 Otsaila 2014 16:00

Txapelketa

Batelak Aulki finkoa

Tokia

San Juan (Gipuzkoa) Ikusi mapa

Estropada Gehiago Batelak Aulki finkoa 2014

+ Xehetasunak

Urtarrila 2014

Batelak 11 Urt LIGA GUIPUZCOANA BATELES 1º JORNADA
Aulki finkoa 12:00 Loiola (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 19 Urt LIGA GUIPUZCOANA BATELES 2º JORNADA
Aulki finkoa 11:30 San Juan (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 26 Urt LIGA GUIPUZCOANA BATELES 3º JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Renteria (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Otsaila 2014

Batelak 1 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 4º JORNADA
Aulki finkoa 15:30 Orio (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 2 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 5º JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Pasai San Pedro (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 9 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 6º JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Zarautz (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 16 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 7º JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Zumaia (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 22 Ots LIGA GUIPUZCOANA BATELES 8º JORNADA
Aulki finkoa 16:00 San Juan (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Martxoa 2014

Batelak 8 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 9º JORNADA
Aulki finkoa 15:30 Zumaia (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 15 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 10º JORNADA
Aulki finkoa 15:30 Donibane Lohitzun (zokoa)
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 16 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 11º JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Trintxerpe (Gipuzkoa)
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 22 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 12º JORNADA
Aulki finkoa 16:30 Orio (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 30 Mar LIGA GUIPUZCOANA BATELES 13º JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Getaria
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua

Apirila 2014

Batelak 5 Api CTO GIPUZKOA BATELES
Aulki finkoa 16:30 San Pedro (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 6 Api CTO GIPUZKOA BATELES
Aulki finkoa 11:00 San Pedro (Gipuzkoa)
Partaideak

Maiatza 2014

Batelak 24 Mai LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 1ª JORNADA
Aulki finkoa 11:00 Zumaia (Gipuzkoa)
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 31 Mai LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 2ª JORNADA
Aulki finkoa 10:30 Getaria (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Estropada Eremua

Ekaina 2014

Batelak 14 Eka LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 3ª JORNADA
Aulki finkoa 11:30 Hernani - Elorrabi (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 15 Eka LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 4ª JORNADA
Aulki finkoa 11:00 Trintxerpe (Gipuzkoa)
Aurkezpena
Partaideak
Estropada Eremua
Batelak 21 Eka LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 5ª JORNADA
Aulki finkoa 12:30 Errenteria (Gipuzkoa)
Partaideak
Batelak 22 Eka LIGA GUIPUZCOANA BATELES PRIMAVERA 6ª JORNADA
Aulki finkoa 11:30 Tolosa (Gipuzkoa)
Partaideak